Neden CEYD-A ?

2 milyon kullanıcı sayısına sahip halen 300 bin komut desteğiyle günden güne kullanıcıların desteğiyle gelişen CEYD-A en hızlı büyüyen sesli asistandır.

Seslenin

Telefon uykuda iken HEY CEYD-A diye seslenip uyandırın. Sorun, cevap verecektir.
* Ayarlardan arka plan dinleme seçili olmalıdır

Mesajlarınızı Dinleyin

Whatsapp, Facebook, Twitter mesajlarınızı geldiği anda size sesli okuyabilir. Hatta sesli olarak mesaj da gönderebilirsiniz
* Ayarlardan sesli bildirimler seçili olmalıdır

Sohbet Edin

KOMUTLAR diyerek ona soracağınız tüm komutları öğrenebilirsiniz. Bitmedi. Ayrıca onunla bu komutlar dışında sohbet edebileceğinizi de unutmayın. Dünyanın ilk duygusal sesli asistanı karşınızda.
* Mikrofon kırmızı iken sizi dinler

Sesli Çağrı Yapın

Telefon rehberinizdeki kişileri sesli olarak arayın. Hatta onlara mesaj gönderin. Gelen telefonun kimden geldiğini CEYD-A size sesli söylesin.
* Ayarlardan sesli çağrı seçili olmalıdır

Yer Hatırlatmaları Oluşturun

Eve, iş yerine veya markete gittiğinizde yapılacakları önceden söyleyin. Ulaştığınızda o size hatırlatacaktır. Hatta ona işlem bile yaptırabilirsiniz
* Ayarlardan yer bildirimleri seçili olmalıdır

Hatırlatmaları Oluşturun

Ajandanızı artık CEYD-A organize etsin. Ona hatırlatacakları söyleyin yeterli. Randevunuz mu var ? Yarın Saat 9 da doktora gideceğim hatırlat deyiniz.

Geliştirin

Ona yeni komutlar ekleyin: Kod yazarak veya sesle eğiterek farketmez. Havuzda biriken komutları önce siz kullanabilirsiniz. Onaylandıklarında ise tüm kullanıcılara yayılır ve muazzam bir bilgi hazinesi oluşur

Geliştiriciler için API Hizmeti

Geliştiriciler ve firmalar kendi uygulamalarını CEYD-A nın altyapısına bağlayarak zengin hazineye ulaşabilir ve kendi asistanlarını, chatbotlarını oluşturabilir.

Web Üzerinden Kullanın

Sadece cebinizden değil internet sayfasından ona yazarak cevap alın. Türkiye'nin semantik arama motoru ile tanışın

Komutlara Kolayca Ulaşın

Kategorize edilmiş komutlara daha rahat ulaşın. Hatta CEYD-A üzerinden denendiğinde bu komutları tek tuşla hızlıca çalıştırın.

Başka Neler Yapabilirim ?

CEYD-A' nın dünyası ile tanışın. Neler yapabileceğinizi görmek için tıklayınız

Kullanabileceğiniz Komutlardan Bazılarını Görmek İster misiniz?

 

Sorularınız mı var? Uygulama ile ilgili problem mi yaşıyorsunuz?

Facebook sayfamızı takip edin, en yeni komutların ekran görüntülerini ilk siz görün

Kullanıcılar Ne Diyor ?

30 bin yorum arasında en güncel yorumlardan bazıları

Halil Uyanık

*****

"Güzel bir app. Gayet de ilgili ve alakalılar, eğer bir sorununuz olursa gönül rahatlığıyla web sitelerinden iletişime geçebilirsiniz, hemen geri dönüş sağlıyorlar. Teşekkürler Cenker Bey."

F.Burak Candan

*****

"Türkçe dil ve alınan cevaplar konusunda en iyisi çok daha büyük bir dil çeşitligi ile daha fazla dünyaya açılmalı hatta açık kaynak kodlu olup pc ve Linux tarafında bile kendine yer bulabilecek bir çalışma 1 yıldan fazla kullanıyorum oldukca memnunum ve uygulama geliştiricisi geliştirmeyi hiç bırakmadı sürekli üzerine eklenerek yol katediyor. Tebrik ederim. Yeni kullanacak kişilere de tavsiye ederim."

Serhan Abakay

*****

"Sonuna kadar desteğe devam.. Yardımcı olabileceğim bir şey var mı? Desteğe hazırım ben.."

Tuna Öztürk

*****

"Ücretli sürümünü kullanıyorum uygulama muhteşem her ihtiyacımı karşılıyor emeği geçen herkese teşekkür ederim iyi çalışmalar :)"

İlhami Baykal

*****

"Eskiye göre oldukça geliştirmişler,geleceği parlak bir asistan uygulaması.Gelen çağrıları,sms i,whatsapp,facebook,mail bildirimlerini okuyabiliyor; istenirse kimden geldiğini ve içeriğini dahi okuyabiliyor. İsterseniz haberleri de sesli olarak ayarladığınız haber kaynağından okuyor. Biraz daha gelişmesi lazım. Yine de Türkçe konuşan Siriye rakip en iyi asistan diyebilirim. Yapımcısı hakikaten bu konunun üzerinde çok çalışıyor. Bazı arkadaşlar beni her zaman doğru anlamıyor veya yanlış anlıyor diye şikayet edebilir ama kaç milyar dolarlık Google veya Samsung bile adam gibi yüksek yapay zekaya sahip bir..."

Kurtuluş Akgün

*****

"Geleceğin sanal beyni diyorum."

Fatih Taşkın

*****

"Cenker Şişman ve ekibine teşekkürler.. Herşey mükemmel elinize sağlık. Daha da güzel olacağına inandığım ve güvendiğim tüm dünyaya yayılmasını Canı Gönülden istediğim Tek uygulamam. Ikonunu gördüğümde inşallah diye duaya başladığım gurur verici program. Herkese teşekkürler."

Tolga Altın

*****

"Siri ile kıyaslandığında çoğu işlevselliği Siri den başarılı Cenker Şişman ve ekibine teşekkürler"

Tuğ-Han

*****

"Ben ve tüm Türk yazılımcılar CEYD-A nın gelişmesi için CEYD dilini destekliyoruz."

Sinan Çiçek

*****

"Böyle bir uygulama hatta yapay zeka başarısı gerçekten takdire şayan. Zamanla düzelmesini umduğum aksaklık ve eksiklikler tabiki de var. Hep destek tam destek."

70 CEYD dili geliştiricisi, 9.000 düz metin komut geliştiricisi ve 80.000 sesli olarak komut geliştiren kullanıcı ile dünyanın en hızlı gelişen sesli asistan mimarisi.

Son Gelişmeler

Genel

CEYD-A’nın Web Sürümü İle Tanışın

Android cep telefonları ve tabletlerinden sonra şimdi de CEYD-A’nın web sürümünü kullanmanız mümkün. Internet tarayıcılarınızdan http://beta.ceyd-a.com/ sitesine girerek binlerce farklı konuda sohbet havasında araştırma yapmanız mümkün. Henüz tanışmadıysanız, toplam 2.5 milyon kullanıcıya sahip 200 bin kullanıcının komut içeriği girdiği Daha fazlasını oku…

Komut Yazımı Örnekleri

Kod Örnekleri

CEYD-A nın komutlarının %90 ının CEYD kodları ile yazıldığını biliyor muydunuz ? Başka deyişle, CEYD-A nın davranışları, verdiği cevaplar uzaktan, web sitesi üzerinden girilerek değiştirilebiliyor. Bu şekilde siz, uygulamayı marketten güncellemeseniz bile yeni komut ve Daha fazlasını oku…